Logowanie

Veturilo zaczyna sezon

2016-02-29

To już piąty sezon, gdy mieszkańcy stolicy będą mogli korzystać z roweru publicznego. Ponad 3 tysiące jednośladów będzie można wypożyczyć w 204 lokalizacjach od 1 marca.

Źródło: fakt


Rasistowskie Oscary 2016. Prowadzący wywoła skandal?

2016-02-28

Aferę wokół Oscarów 2016 rozpętała Jada Pinkett-Smith. Po tym, jak jej mąż Will Smith nie otrzymał nominacji, wokalistka oskarżyła Akademię o rasizm. W internecie zawrzało, a wiele gwiazd postanowiło zbojkotować galę. Co na to jej prowadzący? Chris Rock nie ma zamiaru uciekać od kontrowersyjnego tematu - wręcz przeciwnie, chce odnieść się do niej w sposób, którzy "może niektórych obrazić". - O jego wystąpieniu ludzie będą mówić przez kilka następnych tygodni - zapowiada Reginald Hudlin.

Źródło: fakt


Intymne chwile par plus size. Ładne zdjęcia?

2016-02-28

Mówi się, że miłość jest ślepa. Osoby zakochane nie dostrzegają wad ani słabości partnerów. Co ciekawe, wielu z nas definiuje i łączy miłość z pięknem ciała i ducha. Substantia Jones, nowojorska artystka postanowiła obalić mit „pięknej” miłości. Jones zdecydowała się na bardzo odważaną sesję. Do udziału w projekcie zaprosiła pary , których gabaryty nie mieszczą się w ogólnie przyjętych kanonach piękna. Czy przez to, że są otyli, czarni lub homoseksualni kochają mniej żarliwie? Nie! Uczucie łączące pary plus-size jest równie piękne i mocne, jak to, które scala inne, bardziej „zwyczajne pary”. Zobaczcie, sami tę niezwykłą galerię!

Źródło: fakt


Robisz to w pracy. To bardzo niebezpieczne!

2016-02-28

Czy siedzący tryb życia może być równie groźny co nałogowe palenie papierosów? Zdaniem naukowców obie te rzeczy są równie niebezpieczne dla naszego zdrowia. Najnowsze badania pokazują, że osoby, które spędzają długie godziny siedząc za biurkiem w biurze lub w domu przed telewizorem skazują się na poważne problemy z układem krążenia. W opinii specjalistów takie zachowania znacząco podnoszą prawdopodobieństwo rozwoju miażdżycy!

Źródło: fakt


Albinosi na wybiegach. Czy wyglądają pięknie?

2016-02-28

W świecie modelingu osoby o nietypowej urodzie nie są czymś nowym. Mówią na nich często "piękni inaczej" i właśnie to staje się ich kluczem do sukcesu. Przykładem może posłużyć kariera chorej na zespół Downa modelki Madeliny Stuart albo cierpiącej na bielactwo Winnie Harlow. Wśród wyróżniających się wyglądem modeli często pojawiają się też albinosi. Zobacz, jak prezentują się na wybiegach.

Źródło: fakt


 

Wiadomości

2016-02-28
Frank Freshwaters w 1959 roku uciekł z więzienia w amerykańskim Ohio, gdzie miał do odsiedzenia 20 lat za śmiertelne potrącenie pieszego. Więźniowi udało się zbiec z zakładu karnego i skutecznie…»
2016-02-28
Na pokazie Tomasza Ossolińskiego podczas Bukovina Polo Snow Masters 2016 pojawili się znani celebryc. Modeli na wybiegu oglądały także Grażyna Szapołowska i jej wnuczka Karolina.»
2016-02-28
Samolot linii lotniczej Ryanair z Londynu do Bratysławy w niedzielę lądował awaryjnie na lotnisku Schoenefeld w Berlinie. Wszystko przez grupę młodych mężczyzn, którzy świętowali wieczór kawalerski…»
2016-02-28
Odeta Moro (37 l.) nigdy nie uważała seksu za temat tabu. Takie bezpruderyjne podejście pomogło jej w uzyskaniu nowej pracy. Jak dowiedział się Fakt, była żona Michała Figurskiego (43 l.) zadebiutuje…»
2016-02-28
Amator młodych kobiet, słynny brazylijski piłkarz Romario, związał się według zagranicznych mediów z 27-letnią Daiane Cattani. Kobieta, która może pochwalić się świetnym ciałem, pracuje…»
więcej...